Websiteurile veterinarul.ro utiliează cookie pentru îmbunătățirea calității utilizării. Continuarea navigării și utilizării acestui site presupune acceptarea acestor Termeni și Conditii. Va mulțumim pentru încredere.

  • Nou
  • Pachet

Pachet abonamente 4 reviste online si patru cursuri cadou

300,00 lei

In loc de 695,00 lei

Nicio taxa * Termen de activare/livrare: 1-4 zile online/la termen pentru editiile tiparite.

Pachetul contine abonamente la toate cele 4 reviste editate de catre asociatia noastra, doar in format online, pe langa accesul neingradit la website. Cu acest pachet se realizeaza 100 puncte in Programul de Pregatire Continua a CMVRO pentru 2020. Pachetul contine abonamentele pentru anul 2020 la editiile online Revista Veterinarul Stiinta si Practica, Veterinarul PET pentru medicii veterinari, Veterinarul FERMA pentru medicii veterinari si Veterinarul Business la care se adaugă la alegere, 4 cursuri online, la alegere din cele disponibile pe website-ul nostru. 

Oferta este valabila:

DOAR pana pe data de 31.04.2020

Acest pachet contine

Cantitate
Facilitate disponibila

account_circleTrimite unui prieten
Pachet abonamente 4 reviste online si patru cursuri cadou

Pachet abonamente 4 reviste online si patru cursuri cadou

Pachetul contine abonamente la toate cele 4 reviste editate de catre asociatia noastra, doar in format online, pe langa accesul neingradit la website. Cu acest pachet se realizeaza 100 puncte in Programul de Pregatire Continua a CMVRO pentru 2020. Pachetul contine abonamentele pentru anul 2020 la editiile online Revista Veterinarul Stiinta si Practica, Veterinarul PET pentru medicii veterinari, Veterinarul FERMA pentru medicii veterinari si Veterinarul Business la care se adaugă la alegere, 4 cursuri online, la alegere din cele disponibile pe website-ul nostru. 

Oferta este valabila:

DOAR pana pe data de 31.04.2020

Accept Termeni si Condiții stipulate  

  • Plati securizate 3D  prin mobilPay Plati securizate 3D prin mobilPay
  • Certificate cu punctele CMVRO Certificate cu punctele CMVRO
  • Acces exclusiv pentru membri Acces exclusiv pentru membri
  • De 10 ani suntem independenti, no-profit, liberi sa inovam si sa informam fara compromisuri, dedicati medicilor veterinari romani. De 10 ani suntem independenti, no-profit, liberi sa inovam si sa informam fara compromisuri, dedicati medicilor veterinari romani.